O   n á s

O nás
O nás

Neon Servis

Naše firma byla založena v roce 1994 s cílem poskytovat servis a montáž světelné reklamy. Během krátké doby jsme zjistili, že nás jen montáž hotových výrobků plně neuspokujuje a rozhodli jsme se zaměřit na vlastní výrobu reklam. Chtěli jsme vyrábět kvalitnější a snadno servisovatelné produkty.

Rok 1996 je pro nás významným mezníkem i jako přímého výrobce reklamy. V tomto roce již vyrábíme světelné atiky pro celou síť čerpacích stanic Rokas, tehdy budovaných po celé ČR. Od té doby jsme úspěšně realizovali mnoho projektů, které splnily požadavky našich zákazníků nejen v rámci ČR, ale i v zahraničí.

Jako profesionálové v oboru světelné reklamy nabízíme seriózní cenovou nabídku, kvalitní provedení a záruční i pozáruční servis. Každý projekt je jedinečný a při výrobě pečlivě zvažujeme vhodnost materiálů a jednoduchou opravitelnost. Stejní lidé, kteří reklamu vyrábějí, ji také montují, takže přemýšlí i o její budoucí údržbě.

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti a nešetří na kvalitě materiálu. Používáme ověřené a spolehlivé komponenty. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se splnit jeho požadavky na maximum.

Proč my?

  • Dlouholeté zkušenosti
  • Záruční (36 měsíců) a pozáruční servis
  • Použití ověřených a spolehlivých komponentů
  • Pečlivý výběr materiálů pro konkrétní použití i s ohledem na budoucí servis